The ad BT Staxio pallet stacker for sale by auction has been sold and is not included in the search!
Similar ads
Sold
1/10
Brand:
BT
Model:
Staxio
Type:
pallet stacker
Year of manufacture:
2014
Load capacity:
4,000 kg
Location:
Norway Tvedestrand
Placed on:
more than 1 month
Seller stock ID:
23592
Auction:
1
Execution date:
2024-09-23 10:00
Ending date:
2024-10-07 10:00
Condition
Condition:
used
Karosseritype: Leddet
MVA: mva tilkommer
Auksjonsgebyr: 4% ekskl. Mva
BT Staxio 2014 modell selges på vegne av bedrift
Trucken trenger nytt batteri da det som som følger med er ødelagt. Utenom dette funker alt
Følger med nytt hjul da det som står på et slitt
Lader funker og følger med
Normale bruksmerker og slitasje
Alle spørsmål angående objektet kan rettes til ansvarlig megler
Gaute Loftesnes
+47 41111396
gaute@diger.no
Produktet selges i den tilstand det er i og kan inneholde feil og mangler
som ikke er oppdaget i salgskontrollen. Kjøper er ansvarlig for å kontrollere objektet ved henting. Hvis du ved henting av objektet oppdager vesentlige feil eller mangler
som ikke er beskrevet av Diger
har du mulighet for å annulere kjøpet. Hvis du har bestilt frakt
eller har en annen agent som henter objektet
betraktes det som om objektet er godkjent i det objektet forlater selgerens sted